nikverg

nikverg
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2021
Location: Canada
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

7 American Gods (2017) - Rated 15 Feb 2021
10 The Boys (2019) - Rated 15 Feb 2021
10 Sharp Objects (2018) - Rated 15 Feb 2021
8 Promising Young Woman (2020) - Rated 15 Feb 2021
10 The Queen's Gambit (2020) - Rated 15 Feb 2021
10 Almost Famous (2000) - Rated 15 Feb 2021
10 Wonder (2017) - Rated 15 Feb 2021
10 127 Hours (2010) - Rated 15 Feb 2021
9 Drive (2011) - Rated 15 Feb 2021
10 Breaking Bad (2008) - Rated 15 Feb 2021