nilsaslan

nilsaslan
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 13 May 2022
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 64% Infernal Affairs (2002) - Rated 10 Jul 2022
80 13% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Jul 2022
90 82% Battlestar Galactica (2003) - Rated 18 Jun 2022
89 64% Sherlock (2010) - Rated 18 Jun 2022
93 98% Jojo Rabbit (2019) - Rated 18 Jun 2022
85 28% The Meaning of Life (1983) - Rated 14 Jun 2022
89 64% The Andromeda Strain (1971) - Rated 14 Jun 2022
89 64% High Life (2018) - Rated 14 Jun 2022
79 8% Moon Knight (2022) - Rated 14 Jun 2022
95 99% Manchester by the Sea (2016) - Rated 14 Jun 2022