nilspels

nilspels
Movie Buff - 196 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2013
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% The Strange Little Cat (2013) - Rated 07 Aug 2013
100 96% Possession (1981) - Rated 19 Jul 2013
75 47% Titanic (1997) - Rated 04 Jul 2013
75 47% Cold Water (1994) - Rated 04 Jul 2013
100 96% Irma Vep (1996) - Rated 04 Jul 2013
95 87% Demonlover (2002) - Rated 04 Jul 2013
62 20% Boarding Gate (2007) - Rated 04 Jul 2013
90 77% Summer Hours (2008) - Rated 04 Jul 2013
63 20% Something in the Air (2012) - Rated 04 Jul 2013
85 69% The Karate Kid (1984) - Rated 04 Jul 2013