ninja2010

ninja2010
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 35% Before Sunrise (1995) - Rated 30 Oct 2017
85 80% The Lobster (2015) - Rated 30 Oct 2017
79 65% Three Colors: Red (1994) - Rated 30 Oct 2017
73 45% The Italian Job (2003) - Rated 30 Oct 2017
50 5% V for Vendetta (2006) - Rated 30 Oct 2017
60 25% Inception (2010) - Rated 30 Oct 2017
74 55% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 30 Oct 2017
87 95% Sunset Blvd. (1950) - Rated 30 Oct 2017
85 80% No Country for Old Men (2007) - Rated 30 Oct 2017
55 15% Sleepy Hollow (1999) - Rated 30 Oct 2017