ninjaburger

ninjaburger
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2012
Location: oakland, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Rated 04 Jul 2012
21% Deep Impact (1998) - Rated 04 Jul 2012
54% The Terminator (1984) - Rated 04 Jul 2012
32% Earth Girls Are Easy (1988) - Rated 04 Jul 2012
90% Jurassic Park (1993) - Rated 04 Jul 2012
41% Starship Troopers (1997) - Rated 04 Jul 2012
71% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 04 Jul 2012
41% Weird Science (1985) - Rated 04 Jul 2012
54% I, Robot (2004) - Rated 04 Jul 2012
54% War of the Worlds (2005) - Rated 04 Jul 2012