Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nishiratavo

Flick Fan - 63 Film Ratings

Member Since: Aug 4, 2019

Location: Brazil

more Recent Ratings
Check out nishiratavo's...
79 55% Man on Wire (2008) - Aug 04, 2019
76 28% Man on the Moon (1999) - Aug 04, 2019
79 55% Full Metal Jacket (1987) - Aug 04, 2019
84 90% Arrival (2016) - Aug 04, 2019
76 28% Hot Fuzz (2007) - Aug 04, 2019
79 55% The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 04, 2019
78 43% Hot Tub Time Machine (2010) - Aug 04, 2019
75 19% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 04, 2019
80 68% Goodfellas (1990) - Aug 04, 2019
77 34% Baby Driver (2017) - Aug 04, 2019