nisushke

nisushke
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out nisushke's...

90 83% Notorious (1946) - Rated 28 Apr 2019
85 54% Dial M for Murder (1954) - Rated 28 Apr 2019
90 83% Rear Window (1954) - Rated 28 Apr 2019
90 83% Vertigo (1958) - Rated 28 Apr 2019
90 83% Vesikali yarim (1968) - Rated 28 Apr 2019
90 83% Scarface (1983) - Rated 28 Apr 2019
80 23% Dirty Dancing (1987) - Rated 28 Apr 2019
85 54% Heathers (1989) - Rated 28 Apr 2019
85 54% Dead Poets Society (1989) - Rated 28 Apr 2019
80 23% The Addams Family (1991) - Rated 28 Apr 2019