nitsuei

nitsuei
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: unpredictable

more Recent Ratings

90 86% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 30 Oct 2014
85 65% Irma la Douce (1963) - Rated 30 Oct 2014
85 65% Trainspotting (1996) - Rated 30 Oct 2014
65 6% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 30 Oct 2014
75 15% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 30 Oct 2014
90 86% American Psycho (2000) - Rated 30 Oct 2014
85 65% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 30 Oct 2014
85 65% The Crow (1994) - Rated 30 Oct 2014
90 86% The Wrestler (2008) - Rated 30 Oct 2014
80 36% Hackers (1995) - Rated 30 Oct 2014