niva

niva
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% The Wolverine (2013) - Rated 01 Apr 2017
80 50% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 01 Apr 2017
70 35% 21 Jump Street (2012) - Rated 01 Apr 2017
85 70% Avatar (2009) - Rated 01 Apr 2017
30 5% Sin City (2005) - Rated 01 Apr 2017
60 20% American Pie 2 (2001) - Rated 01 Apr 2017
60 20% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 01 Apr 2017
90 85% The Bone Collector (1999) - Rated 01 Apr 2017
85 70% Mary and Max (2009) - Rated 01 Apr 2017
80 50% Toy Story (1995) - Rated 01 Apr 2017