niva77

niva77
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 18% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 26 Nov 2020
83 39% The Untouchables (1987) - Rated 26 Nov 2020
88 62% Toy Story 3 (2010) - Rated 26 Nov 2020
98 96% Blade Runner (1982) - Rated 26 Nov 2020
95 86% The Matrix (1999) - Rated 26 Nov 2020
75 23% Braveheart (1995) - Rated 26 Nov 2020
90 74% The Dark Knight (2008) - Rated 26 Nov 2020
90 74% The Game (1997) - Rated 26 Nov 2020
84 42% Escape from New York (1981) - Rated 26 Nov 2020
79 31% Stargate (1994) - Rated 26 Nov 2020