Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
niviskar

Film Freak - 594 Film Ratings

Member Since: Apr 6, 2014

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out niviskar's...
74 52% Elling (2001) - Jun 11, 2021
71 42% Born in Flames (1983) - Jun 11, 2021
80 74% Brutti sporchi e cattivi (1976) - May 19, 2021
86 92% Manchester by the Sea (2016) - May 12, 2021
81 78% Naked (1993) - May 12, 2021
47 12% Hidden Figures (2016) - May 12, 2021
86 92% Filantropica (2002) - Mar 30, 2021
89 96% Scenes from a Marriage (1974) - Mar 26, 2021
72 45% Il Divo (2008) - Mar 25, 2021
61 25% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jan 11, 2021