niyoosha

niyoosha
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 60% Perfect Strangers (2016) - Rated 12 Jan 2018
70 38% The Handmaiden (2016) - Rated 25 Dec 2017
82 67% Amores Perros (2000) - Rated 25 Dec 2017
57 20% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 25 Dec 2017
75 51% The Hunt (2012) - Rated 25 Dec 2017
88 86% Black Mirror (2011) - Rated 22 Dec 2017
78 58% Sex and the City (1998) - Rated 02 Dec 2017
75 51% Heat (1995) - Rated 02 Dec 2017
90 93% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 02 Dec 2017
20 0% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 03 May 2017