njacke

njacke
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2020
Location: Slovenia

more Recent Ratings

80 72% Dune (2021) - Rated 20 Oct 2021
30 5% Meet Dave (2008) - Rated 20 Oct 2021
75 64% Casino Royale (2006) - Rated 20 Oct 2021
75 64% The Goonies (1985) - Rated 20 Oct 2021
60 32% Galaxy Quest (1999) - Rated 20 Oct 2021
75 64% Rat Race (2001) - Rated 20 Oct 2021
65 41% Pay It Forward (2000) - Rated 20 Oct 2021
65 41% No Time to Die (2021) - Rated 20 Oct 2021
50 22% American Fork (2007) - Rated 20 Oct 2021
40 13% National Security (2003) - Rated 20 Oct 2021