njamesw1616

njamesw1616
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2021
Location: Kirkland, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 76% A Bronx Tale (1993) - Rated 02 Jul 2022
98 76% Hereditary (2018) - Rated 02 Jul 2022
55 19% The Card Counter (2021) - Rated 02 Jul 2022
98 76% Stand by Me (1986) - Rated 30 Jun 2022
99 84% The Godfather: Part II (1974) - Rated 30 Jun 2022
100 94% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 24 Sep 2021
95 58% Death Note (2006) - Rated 24 Sep 2021
96 66% South Park (1997) - Rated 24 Sep 2021
100 94% Mr. Robot (2015) - Rated 24 Sep 2021
96 66% The Office (2005) - Rated 24 Sep 2021