njjohn10

njjohn10
Cinema Addict - 1057 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Spotlight (2015) - Rated 18 Nov 2019
45 7% Jurassic World (2015) - Rated 31 Oct 2019
80 87% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 31 Oct 2019
75 76% Mistress America (2015) - Rated 31 Oct 2019
55 21% Mildred Pierce (1945) - Rated 31 Oct 2019
80 87% The Babadook (2014) - Rated 31 Oct 2019
80 87% Halloween (1978) - Rated 31 Oct 2019
75 76% A Girl Walks Home Alone at Night (2014) - Rated 31 Oct 2019
70 61% Safety Last! (1923) - Rated 31 Oct 2019
65 43% The Devil and Daniel Webster (1941) - Rated 31 Oct 2019