njmccormick

njmccormick
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2007
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 74% Transformers (2007) - Rated 03 May 2008
75 64% Out of Sight (1998) - Rated 06 Apr 2008
10 1% Clerks (1994) - Rated 06 Apr 2008
45 23% Liar Liar (1997) - Rated 06 Apr 2008
70 55% Stir of Echoes (1999) - Rated 06 Apr 2008
85 80% The Ipcress File (1965) - Rated 06 Apr 2008
60 44% Underworld (2003) - Rated 06 Apr 2008
40 16% Jurassic Park III (2001) - Rated 06 Apr 2008
40 16% Amélie (2001) - Rated 06 Apr 2008
85 80% Three Kings (1999) - Rated 06 Apr 2008