njreed

njreed
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 31 May 2008
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 65% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 Jan 2015
70 65% Django Unchained (2012) - Rated 02 Jan 2015
70 65% Manhattan (1979) - Rated 02 Jan 2015
70 65% Sideways (2004) - Rated 02 Jan 2015
50 29% A History of Violence (2005) - Rated 02 Jan 2015
80 84% Real Steel (2011) - Rated 02 Jan 2015
60 47% The Signal (2014) - Rated 02 Jan 2015
70 65% We Still Kill the Old Way (2014) - Rated 02 Jan 2015
70 65% Redirected (2014) - Rated 02 Jan 2015
90 94% Moon (2009) - Rated 02 Jan 2015