nkralj

nkralj
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2014
Location: Čakovec, Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 25% The Accountant (2016) - Rated 12 Mar 2017
76 68% Lion (2016) - Rated 12 Mar 2017
67 39% Manchester by the Sea (2016) - Rated 12 Mar 2017
64 25% Moonlight (2016) - Rated 12 Mar 2017
77 69% Hell or High Water (2016) - Rated 12 Mar 2017
45 6% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 12 Mar 2017
60 18% Fences (2016) - Rated 12 Mar 2017
80 79% The Martian (2015) - Rated 29 Dec 2015
72 49% Southpaw (2015) - Rated 23 Dec 2015
67 39% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 23 Dec 2015