nkutlug

nkutlug
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% The Remains of the Day (1993) - Rated 04 Oct 2017
80 64% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 04 Oct 2017
85 85% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 04 Oct 2017
85 85% Cries and Whispers (1972) - Rated 04 Oct 2017
80 64% The Corporation (2003) - Rated 04 Oct 2017
70 7% Funny Games (2008) - Rated 04 Oct 2017
75 32% Three Colors: White (1994) - Rated 04 Oct 2017
75 32% Milk (2008) - Rated 04 Oct 2017
75 32% The Deer Hunter (1978) - Rated 04 Oct 2017
75 32% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 04 Oct 2017