Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nm3z7p

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 1, 2018

more Recent Ratings
90 45% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 01, 2018
5% Urban Legend (1998) - Jul 01, 2018
88 35% The Descendants (2011) - Jul 01, 2018
100 80% Ghost (1990) - Jul 01, 2018
100 80% Catch Me If You Can (2002) - Jul 01, 2018
80 25% Big Trouble in Little China (1986) - Jul 01, 2018
98 55% Pay It Forward (2000) - Jul 01, 2018
100 80% Dirty Dancing (1987) - Jul 01, 2018
20 15% The Number 23 (2007) - Jul 01, 2018
100 80% The Sixth Sense (1999) - Jul 01, 2018