nnnjordan

nnnjordan
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 72% No Country for Old Men (2007) - Rated 15 Sep 2015
88 83% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 15 Sep 2015
85 77% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 15 Sep 2015
80 62% The King's Speech (2010) - Rated 15 Sep 2015
55 11% Along Came Polly (2004) - Rated 15 Sep 2015
80 62% There's Something About Mary (1998) - Rated 14 Sep 2015
74 41% I Am Legend (2007) - Rated 14 Sep 2015
59 15% X-Men (2000) - Rated 14 Sep 2015
77 53% Spanglish (2004) - Rated 14 Sep 2015
79 57% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 14 Sep 2015