no1korean

no1korean
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 96% The Blue Planet (2001) - Rated 04 Jun 2014
70 73% My Sassy Girl (2001) - Rated 04 Jun 2014
65 52% Scent of a Woman (1992) - Rated 04 Jun 2014
62 44% Shaun of the Dead (2004) - Rated 04 Jun 2014
65 52% Terminator Salvation (2009) - Rated 04 Jun 2014
68 63% Armageddon (1998) - Rated 04 Jun 2014
70 73% The Lion King (1994) - Rated 04 Jun 2014
75 90% Bad Boys (1995) - Rated 04 Jun 2014
65 52% Garden State (2004) - Rated 04 Jun 2014
40 8% Panic Room (2002) - Rated 04 Jun 2014