nocolton

nocolton
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% A Band Called Death (2012) - Rated 10 Dec 2013
70 28% Dredd (2012) - Rated 29 Nov 2013
65 13% Gravity (2013) - Rated 28 Nov 2013
80 65% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 11 Nov 2013
90 89% The Act of Killing (2012) - Rated 10 Nov 2013
45 2% Manic (2001) - Rated 03 Nov 2013
80 65% Midnight Cowboy (1969) - Rated 01 Nov 2013
80 65% Seven Chances (1925) - Rated 27 Oct 2013
90 89% Apocalypse Now (1979) - Rated 25 Oct 2013
85 80% There Will Be Blood (2007) - Rated 23 Oct 2013