noia

noia
Film Freak - 557 Film Ratings
Member Since: 04 May 2018
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nothing

more Recent Ratings

70 77% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 12 May 2018
60 50% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 12 May 2018
70 77% Infernal Affairs (2002) - Rated 12 May 2018
40 17% Jeepers Creepers (2001) - Rated 12 May 2018
70 77% L.A. Confidential (1997) - Rated 12 May 2018
60 50% Avatar (2009) - Rated 12 May 2018
60 50% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 12 May 2018
50 29% Cruel Intentions (1999) - Rated 12 May 2018
70 77% [Rec] (2007) - Rated 12 May 2018
50 29% Halloween (2007) - Rated 12 May 2018