nolan78n

nolan78n
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 27% Avengers: Endgame (2019) - Rated 01 Aug 2020
80 62% The Truman Show (1998) - Rated 01 Aug 2020
80 62% The Village (2004) - Rated 01 Aug 2020
70 27% The Big Short (2015) - Rated 01 Aug 2020
70 27% Spotlight (2015) - Rated 01 Aug 2020
72 37% We're the Millers (2013) - Rated 01 Aug 2020
94 90% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 01 Aug 2020
98 94% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 01 Aug 2020
60 10% The Break-Up (2006) - Rated 01 Aug 2020
90 82% District 9 (2009) - Rated 01 Aug 2020