nomdenet

nomdenet
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2023
Location: Lacey, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

21% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 12 Apr 2023
1% Punchline (1988) - Rated 12 Apr 2023
10% Total Recall (2012) - Rated 12 Apr 2023
1% A Wrinkle in Time (2018) - Rated 12 Apr 2023
10% Blade Runner (1982) - Rated 12 Apr 2023
4% True Lies (1994) - Rated 12 Apr 2023
48% Total Recall (1990) - Rated 12 Apr 2023
48% The Blair Witch Project (1999) - Rated 12 Apr 2023
4% Braveheart (1995) - Rated 12 Apr 2023
10% The Forest (2016) - Rated 12 Apr 2023