nomemine

nomemine
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
Location: Los Angeles, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% House of Flying Daggers (2004) - Rated 18 Aug 2007
50 23% Jarhead (2005) - Rated 18 Aug 2007
80 69% Alien 3 (1992) - Rated 18 Aug 2007
30 8% Superstar (1999) - Rated 18 Aug 2007
10 0% The Ladies Man (2000) - Rated 18 Aug 2007
40 12% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 18 Aug 2007
90 91% Carrie (1976) - Rated 18 Aug 2007
75 55% Wedding Crashers (2005) - Rated 18 Aug 2007
80 69% Dogma (1999) - Rated 18 Aug 2007
80 69% Pocahontas (1995) - Rated 18 Aug 2007