noodlesuker

noodlesuker
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m a boi

more Recent Ratings

71 4% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 20 Jun 2020
90 89% The Dictator (2012) - Rated 20 Jun 2020
89 80% Rango (2011) - Rated 20 Jun 2020
85 63% Super Size Me (2004) - Rated 20 Jun 2020
79 19% Superbad (2007) - Rated 20 Jun 2020
80 32% Moana (2016) - Rated 20 Jun 2020
93 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 20 Jun 2020
80 32% Jumanji (1995) - Rated 20 Jun 2020
80 32% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 20 Jun 2020
90 89% Baby Driver (2017) - Rated 20 Jun 2020