norbasha

norbasha
Film Freak - 922 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 5% The Peanuts Movie (2015) - Rated 15 Dec 2015
79 39% Creed (2015) - Rated 15 Dec 2015
85 61% The Descendants (2011) - Rated 27 Dec 2011
91 89% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 27 Dec 2011
67 12% A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) - Rated 27 Dec 2011
87 69% Hugo (2011) - Rated 27 Dec 2011
77 33% The Change-Up (2011) - Rated 30 Aug 2011
83 52% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 30 Aug 2011
80 43% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 30 Aug 2011
45 3% Don't Be Afraid of the Dark (2011) - Rated 30 Aug 2011