norgemma

norgemma
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 12% Third Person (2013) - Rated 16 Aug 2017
70 37% Manhattan Night (2016) - Rated 16 Aug 2017
90 84% Finding Nemo (2003) - Rated 12 Aug 2017
40 3% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 12 Aug 2017
85 68% Detachment (2011) - Rated 12 Aug 2017
80 53% The Revenant (2015) - Rated 12 Aug 2017
80 53% Catch Me If You Can (2002) - Rated 12 Aug 2017
65 25% The Tall Man (2012) - Rated 12 Aug 2017
65 25% Birdman (2014) - Rated 12 Aug 2017
90 84% Hotel Chevalier (2007) - Rated 12 Aug 2017