nostromo87

nostromo87
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 67% Nosferatu (1922) - Rated 11 Feb 2014
84 41% City Lights (1931) - Rated 11 Feb 2014
88 57% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 11 Feb 2014
84 41% Apocalypse Now (1979) - Rated 11 Feb 2014
86 46% GoldenEye (1995) - Rated 11 Feb 2014
87 51% Horror of Dracula (1958) - Rated 11 Feb 2014
83 39% Aliens (1986) - Rated 11 Feb 2014
87 51% Dracula (1931) - Rated 11 Feb 2014
87 51% Frankenstein (1931) - Rated 11 Feb 2014
86 46% Harakiri (1962) - Rated 11 Feb 2014