not cool

not_cool
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 40% The Mummy (1999) - Rated 10 Aug 2012
75 28% Harold and Maude (1971) - Rated 10 Aug 2012
85 68% Witness (1985) - Rated 10 Aug 2012
80 50% Legends of the Fall (1994) - Rated 10 Aug 2012
95 94% Step Brothers (2008) - Rated 10 Aug 2012
90 86% Super Troopers (2002) - Rated 10 Aug 2012
80 50% The Godfather (1972) - Rated 10 Aug 2012
40 3% Superman Returns (2006) - Rated 10 Aug 2012
70 19% I, Robot (2004) - Rated 10 Aug 2012
90 86% Man on Fire (2004) - Rated 10 Aug 2012