notivy
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out notivy's...
90 | Eve's Bayou (1997) - Rated 07 May 2017 |
90 | The Visit (2015) - Rated 07 May 2017 |
90 | Get Out (2017) - Rated 07 May 2017 |
80 | The Five Heartbeats (1991) - Rated 07 May 2017 |
100 | The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 07 May 2017 |
100 | The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 07 May 2017 |
1 | Charlie's Angels (2000) - Rated 07 May 2017 |
1 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 07 May 2017 |
100 | The Fifth Element (1997) - Rated 07 May 2017 |
100 | The Breakfast Club (1985) - Rated 07 May 2017 |