notjeff

notjeff
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I sometimes watch movies

more Recent Ratings

100 82% Ex Machina (2015) - Rated 16 Sep 2017
100 82% Fifteen Million Merits (2011) - Rated 16 Sep 2017
100 82% Shut Up and Dance (2016) - Rated 16 Sep 2017
100 82% Men Against Fire (2016) - Rated 16 Sep 2017
99 61% Playtest (2016) - Rated 16 Sep 2017
99 61% The National Anthem (2011) - Rated 16 Sep 2017
99 61% The Breakfast Club (1985) - Rated 16 Sep 2017
95 48% The Lion King (1994) - Rated 16 Sep 2017
9% The Cat in the Hat (2003) - Rated 16 Sep 2017
9% Chicken Little (2005) - Rated 16 Sep 2017