notjosh

notjosh
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2009
Location: Sheffield, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 25% The Long Goodbye (1973) - Rated 27 Mar 2010
65 14% Up (2009) - Rated 27 Mar 2010
59 8% Batman Begins (2005) - Rated 27 Mar 2010
78 48% Harvey (1950) - Rated 27 Mar 2010
84 66% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 27 Mar 2010
77 42% The 39 Steps (1935) - Rated 27 Mar 2010
62 12% Shutter Island (2010) - Rated 27 Mar 2010
75 36% A Wild Hare (1940) - Rated 27 Mar 2010
65 14% Platoon (1986) - Rated 27 Mar 2010
95 95% Louis C.K.: Shameless (2007) - Rated 27 Mar 2010