notkms

notkms
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 8% Moulin Rouge! (2001) - Rated 05 Apr 2015
100 98% Fargo (1996) - Rated 05 Apr 2015
90 88% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 05 Apr 2015
85 75% Black Narcissus (1947) - Rated 05 Apr 2015
80 50% Saving Private Ryan (1998) - Rated 05 Apr 2015
85 75% Dial M for Murder (1954) - Rated 05 Apr 2015
90 88% Ocean's Eleven (2001) - Rated 05 Apr 2015
70 23% Galaxy Quest (1999) - Rated 05 Apr 2015
80 50% Brokeback Mountain (2005) - Rated 05 Apr 2015
80 50% Femme Fatale (2002) - Rated 05 Apr 2015