notmoviebuff
Recent Ratings
Check out notmoviebuff's...
20 1% | The Good Nurse (2022) - Rated 21 Mar 2023 |
30 5% | Do Revenge (2022) - Rated 21 Mar 2023 |
77 68% | Searching (2018) - Rated 21 Mar 2023 |
73 55% | Missing (2023) - Rated 21 Mar 2023 |
87 90% | Promising Young Woman (2020) - Rated 21 Mar 2023 |
69 40% | See How They Run (2022) - Rated 21 Mar 2023 |
76 65% | A Man Called Otto (2023) - Rated 21 Mar 2023 |
59 22% | Persuasion (2022) - Rated 21 Mar 2023 |
55 17% | Smile (2022) - Rated 21 Mar 2023 |
40 8% | Barbarian (2022) - Rated 21 Mar 2023 |