notmro

notmro
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 60% Raging Bull (1980) - Rated 20 Jul 2015
85 71% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Jul 2015
86 78% Amélie (2001) - Rated 20 Jul 2015
92 97% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 20 Jul 2015
82 50% Aliens (1986) - Rated 20 Jul 2015
89 86% Let the Right One In (2008) - Rated 20 Jul 2015
75 21% Lost in Translation (2003) - Rated 20 Jul 2015
86 78% Up (2009) - Rated 20 Jul 2015
80 36% The Machinist (2004) - Rated 20 Jul 2015
70 7% Starship Troopers (1997) - Rated 20 Jul 2015