notquitehip

notquitehip
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 14% X-Men (2000) - Rated 18 Feb 2017
75 41% Back to the Future (1985) - Rated 18 Feb 2017
80 54% Highlander (1986) - Rated 18 Feb 2017
95 91% The Terminator (1984) - Rated 18 Feb 2017
70 27% The Pink Panther (2006) - Rated 18 Feb 2017
95 91% Being There (1979) - Rated 18 Feb 2017
70 27% Pretty Woman (1990) - Rated 18 Feb 2017
90 75% Animal House (1978) - Rated 18 Feb 2017
75 41% Weird Science (1985) - Rated 18 Feb 2017
75 41% Blade Runner (1982) - Rated 18 Feb 2017