novascope

novascope
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Im a highschool student who loves all kinds of movies. My very favorite movies are Mary and Max, Perfect Blue, and Ratatouille

more Recent Ratings

95 86% Her (2013) - Rated 22 Feb 2016
40 9% Open Season (2006) - Rated 22 Feb 2016
90 54% The Little Rascals (1994) - Rated 22 Feb 2016
90 54% My Girl 2 (1994) - Rated 22 Feb 2016
95 86% My Girl (1991) - Rated 22 Feb 2016
80 29% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 22 Feb 2016
30 2% Frozen (2013) - Rated 22 Feb 2016
40 9% Zombieland (2009) - Rated 22 Feb 2016
90 54% The Mudge Boy (2003) - Rated 22 Feb 2016
80 29% Easy A (2010) - Rated 22 Feb 2016