Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
november4in

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out november4in's...
91 77% Cube (1997) - Oct 18, 2020
94 83% Reservoir Dogs (1992) - Oct 18, 2020
81 49% BlacKkKlansman (2018) - Oct 18, 2020
100 97% Mamma Mia! (2008) - Oct 18, 2020
81 49% Back to the Future Part III (1990) - Oct 18, 2020
73 20% Neighbors (2014) - Oct 18, 2020
67 7% Amélie (2001) - Oct 18, 2020
48 2% 2012 (2009) - Oct 18, 2020
90 74% Almost Famous (2000) - Oct 18, 2020
78 32% Dunkirk (2017) - Oct 18, 2020