noxell

noxell
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2015
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: no thanks

more Recent Ratings

50 15% Schindler's List (1993) - Rated 17 Jan 2015
65 30% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 17 Jan 2015
70 45% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 17 Jan 2015
75 60% 12 Years a Slave (2013) - Rated 17 Jan 2015
90 80% Fight Club (1999) - Rated 17 Jan 2015
40 10% The Nanny Diaries (2007) - Rated 17 Jan 2015
85 73% Love Actually (2003) - Rated 17 Jan 2015
75 60% Atonement (2007) - Rated 17 Jan 2015
65 30% Silk (2007) - Rated 17 Jan 2015
70 45% The Duchess (2008) - Rated 17 Jan 2015