nries14

nries14
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 17% Lost in Translation (2003) - Rated 16 Oct 2011
84 66% Zombieland (2009) - Rated 16 Oct 2011
79 51% Miss Congeniality (2000) - Rated 16 Oct 2011
76 39% What Women Want (2000) - Rated 16 Oct 2011
80 54% Secret Window (2004) - Rated 16 Oct 2011
84 66% Role Models (2008) - Rated 16 Oct 2011
80 54% Disturbia (2007) - Rated 16 Oct 2011
85 69% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 16 Oct 2011
87 76% The Book of Eli (2010) - Rated 16 Oct 2011
89 81% The Incredibles (2004) - Rated 16 Oct 2011