nrkanne
Recent Ratings
Check out nrkanne's...
75 44% | Independence Day (1996) - Rated 21 Jun 2013 |
70 24% | Men in Black (1997) - Rated 21 Jun 2013 |
70 24% | Home Alone (1990) - Rated 21 Jun 2013 |
60 9% | Slumdog Millionaire (2008) - Rated 21 Jun 2013 |
60 9% | Outlander (2008) - Rated 21 Jun 2013 |
75 44% | Bernie (2012) - Rated 21 Jun 2013 |
85 85% | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 21 Jun 2013 |
80 68% | Toy Story (1995) - Rated 21 Jun 2013 |
75 44% | Monsters, Inc. (2001) - Rated 21 Jun 2013 |
80 68% | The Avengers (2012) - Rated 21 Jun 2013 |