nsl

nsl
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2013
Location: Ankara, Turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 66% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 07 Jun 2017
96 94% Dangal (2016) - Rated 07 Jun 2017
93 66% The Hundred-Foot Journey (2014) - Rated 07 Jun 2017
94 75% Collateral Beauty (2016) - Rated 07 Jun 2017
94 75% En man som heter Ove (2015) - Rated 15 Jan 2017
94 75% Passengers (2016) - Rated 15 Jan 2017
90 42% Captain Fantastic (2016) - Rated 15 Jan 2017
93 66% The Dressmaker (2015) - Rated 29 Oct 2016
91 49% Sully (2016) - Rated 11 Sep 2016
90 42% Me Before You (2016) - Rated 29 Aug 2016