nstudt

nstudt
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2015
Location: Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 3% The Gleaners & I (2000) - Rated 23 Nov 2015
95 91% V for Vendetta (2006) - Rated 23 Nov 2015
50 3% Jackass: Number Two (2006) - Rated 20 Nov 2015
89 41% 2012 (2009) - Rated 20 Nov 2015
90 65% Donnie Darko (2001) - Rated 20 Nov 2015
93 82% From Hell (2001) - Rated 20 Nov 2015
95 91% Ocean's Twelve (2004) - Rated 20 Nov 2015
90 65% Terminator Salvation (2009) - Rated 20 Nov 2015
90 65% Finding Nemo (2003) - Rated 20 Nov 2015
90 65% Yes Man (2008) - Rated 20 Nov 2015