ntboo

ntboo
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2013
Location: Belleville, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

57 6% The Nutty Professor (1996) - Rated 08 Aug 2013
71 14% The Producers (2005) - Rated 08 Aug 2013
88 85% Braveheart (1995) - Rated 08 Aug 2013
85 56% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 08 Aug 2013
90 93% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Aug 2013
87 76% Elizabeth (1998) - Rated 08 Aug 2013
80 26% Shrek (2001) - Rated 08 Aug 2013
72 16% Die Another Day (2002) - Rated 08 Aug 2013
70 11% Scream (1996) - Rated 08 Aug 2013
86 66% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Aug 2013