nukirisame

nukirisame
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 45% M (1931) - Rated 21 Apr 2023
90 75% High and Low (1963) - Rated 18 Aug 2021
80 45% Le Samouraï (1967) - Rated 18 Aug 2021
90 75% Barton Fink (1991) - Rated 18 Aug 2021
70 19% Network (1976) - Rated 18 Aug 2021
80 45% Modern Times (1936) - Rated 18 Aug 2021
70 19% Brazil (1985) - Rated 18 Aug 2021
80 45% Metropolis (1927) - Rated 18 Aug 2021
80 45% Sunset Blvd. (1950) - Rated 18 Aug 2021
80 45% Singin' in the Rain (1952) - Rated 18 Aug 2021