numbersix_99

numbersix99
Cinema Addict - 1155 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2012
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 76% Eyes Without a Face (1960) - Rated 23 Oct 2014
72 78% The Sweet Hereafter (1997) - Rated 23 Oct 2014
70 72% Gremlins (1984) - Rated 23 Oct 2014
75 83% The Celebration (1998) - Rated 23 Oct 2014
67 62% The Past (2013) - Rated 23 Oct 2014
57 30% Oculus (2014) - Rated 23 Oct 2014
55 25% Short Term 12 (2013) - Rated 23 Oct 2014
63 53% In a World... (2013) - Rated 23 Oct 2014
58 34% Frank (2014) - Rated 23 Oct 2014
61 48% A Touch of Sin (2013) - Rated 23 Oct 2014