nunesie

nunesie
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

88 66% Gone Baby Gone (2007) - Rated 28 Nov 2015
85 42% Die Hard (1988) - Rated 28 Nov 2015
70 6% American Beauty (1999) - Rated 28 Nov 2015
87 55% Stripes (1981) - Rated 28 Nov 2015
88 66% Juno (2007) - Rated 28 Nov 2015
87 55% Step Brothers (2008) - Rated 28 Nov 2015
50 4% Grown Ups (2010) - Rated 28 Nov 2015
50 4% The Weather Man (2005) - Rated 28 Nov 2015
88 66% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 28 Nov 2015
30 2% Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 28 Nov 2015